Ana sayfa ÜrünlerAkustik Oda Bölücüler

Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made

Sertifika
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made

Çin Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi
Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made Tedarikçi

Büyük resim :  Restoran Hareketli Bölme Odası Bölme Bölücü Custom Made

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: EBUNGE
Model numarası: 65 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Metre kare
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kağıt ambalaj, MDF Çıta kapak köşede
Teslim süresi: 7-28 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10.000 metrekare
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Akustik Oda Bölücüler Malzeme: Melamin MDF
Renk: özelleştirilmiş İşlevi: Ses yalıtımlı oda bölücüler
Hizmet: ODM ve OEM MOQ: HİÇBİR MİNİMUM SİPARİŞ ADEDİ
Bitiş: Melamin; kumaş; deri Paket: Standart Ahşap Kasa
Çerçeve malzemesi: Alüminyum Alaşımlı Profil Yükseklik: 6000 MM
Genişlik: 500-1230 mm Koşul: Yeni
Örnek: İsteğe bağlı

Restoran hareketli bölüm odası bölme bölücü Çin restoran odası bölümü toptan ismarlama

Restoranda, bazen büyük bir alanı birkaç küçük odaya ayırmamız veya küçük bir alanı büyük bir odaya birleştirmemiz gerekir. Bu tür bir ihtiyaçla ilgileniyorsanız, hareketli bölüm seçiminiz olabilir. Bunge Building Decoration Company, 10 yıldan fazla bir süredir bölme üretiminde uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir. IABD, Almanya ve Danimarka'nın gelişmiş bölüm şirketini kabul ettik. Firmamızın hedefi müşterilerimize en iyi alan çözümünü sunmak ve profesyonel hizmetlerimizle tatmin etmektir.

Dizi BG65 BG85 BG100
Panel süspansiyonu Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı
Ray sistemi Tek veya çift nokta Tek veya çift nokta Tek veya çift nokta
Panel kalınlığı 65mm 80mm / 85mm 100mm
Panel yüksekliği 4000 mm'ye kadar 6000 mm'ye kadar 18000 mm'ye kadar
maksimum yükseklik 4000mm 6000mm 18000mm
Panel genişliği 600-1230mm 600-1230mm 600-1230mm
Çerçeve konstrüksiyonu Alüminyum çerçeve Alüminyum çerçeve Alüminyum çerçeve
Yüz malzemesi 9mm 9mm / 12mm 12mm
Yangın Güvenliği İsteğe bağlı Sınıf I veya O İsteğe bağlı Sınıf I veya O İsteğe bağlı Sınıf I veya O
Dikey profiller Sızdırmazlık profilleri ile alüminyum eloksal Sızdırmazlık profilleri ile alüminyum eloksal Sızdırmazlık profilleri ile alüminyum eloksal
Geri çekilebilir contalar Alüminyum siyah
çift ​​lastik contalar
Çift kauçuk contalı alüminyum siyah Çift kauçuk contalı alüminyum siyah
Contaların çalışması Manuel, birlikte verilir
çalıştırma kolu
Manuel, birlikte verilen çalıştırma koluyla Manuel, birlikte verilen çalıştırma koluyla
Kilitleme Kapıları geçmek için isteğe bağlı kilit Kapıları geçmek için isteğe bağlı kilit Kapıları geçmek için isteğe bağlı kilit
Geçiş kapıları Panelde tek açık veya
iki panelde çift açık
Panelde tek açık veya iki panelde çift açık Panelde tek açık veya iki panelde çift açık
Ses yalıtımı 20-32dB Rw 28-36dB Rw 32-50dB Rw
Ağırlık Yaklaşık 22-35 kg / metrekare M Yaklaşık 25-40 kg / m2 Yaklaşık 30-48 kg / metrekare M

Bölüm nasıl kurulur?

1. Parça montajı: Süspansiyon sabit yolu, bölme panosunun üst tarafında asılı tekerleği takar ve parça süspansiyonuna bağlanır. Palet ve asılı tekerlek, bölme boyutuna ve yük ağırlığına göre seçilmelidir.
2. Bölme paneli kurulumu: tasarım çizimine göre, çizgi tekerleğini işaretlemek için her bir bölme paneline çizin, tekerleği bölme kartı üstündeki vidalarla sabitleyin; Daha sonra panel izlenir, her paneli zemine dik olarak bırakın; Esnek dönüşü ve son olarak sabit bağlantıyı test edin ve itin.
3. Hata ayıklama: hareketli panel takıldıktan sonra hata ayıklama, sızdırmazlık ve benzeri gerekir. Ardından paneli temizleyin, kurulum işini tamamlayın

Aksesuar detayları:

Palet: Paletler ekstrüde edilmiş 6063 - T5 eloksallı alüminyumdan yapılmıştır. Palet gövdesi, bitişik palet bölümlerinin pozitif hizalanması için oluklar ve birbirine kenetlenen çelik pimler kullanacak ve baş üstü çubuk destekleri ile takviye edilecektir. Alüminyum ray muhafazası, her bir damla çubuğu braketini rayın üstüne takmak için sertleştirilmiş bir kare somunu kabul etmek için entegre bir somun yuvası içermelidir.

Paneller: Paneller 12mm MDF levhalardan yapılacak ve 100mm kalınlığında ve 1230mm maksimum genişlikte, uygun akustik derecelendirmeye ve yapısal desteğe göre yapılacak ve birbirine kenetlenmiş köşe konstrüksiyonlu tam çevre ekstrüde alüminyum çerçevelere monte edilecektir. seçilen malzeme.

Panel Yüzey: Panel yüzeyi, Sliwal fabrikasında - Çin veya başkaları tarafından bitirilen müşteri gereksinimlerine göre olacaktır. Normal kaplama: laminat, kaplama, melamin, kumaş vb.

Contalar: Bütan kauçuğun vinil contası, üst ve alt olarak ve çalıştırılabilir duvar sistemi için kapatma contaları olarak kullanılacaktır.

Hareketli bölme duvarı nasıl çalışır?
1. Sürekli menteşeli paneller, duvarı 'kapatmak' (veya uzatmak) için park konumlarından çekilir ve duvarı 'açmak' (veya katlamak) için park konumuna geri itilir. Duvar panellerinin son düz hizalanması, üst rayda bulunan bir gaz pistonu ile pnömatik olarak desteklenir. Kılavuz panele bir manivela veya girinti kolu takılmıştır ve bu dikey indirgenmiş profil ile birleştirildiğinde sisteme geçiş kapısı sağlanır. Kapı, kilit silindirli veya kilitsiz olarak mevcuttur.
2. Bizim kolay kilitleme seti.
Üst ve alt kısımdaki geri çekilebilir basınç contaları tek bir 180 ° dönüş çıkarılabilir çalıştırma kolu ile uzatılır ve geri çekilir.
3. Geri çekilebilir Basınç Contaları.
Panel yerleştirildikten sonra, geri çekilebilir basınç contaları ile yerine kapatılır.
4. Teleskopik manşon panel.
Duvarın son kapatılması, son panelde teleskopik bir manşon uzatılarak elde edilir. Süpürme şeridi aynı anda üst ve alt kısımları uzatır. Teleskopik panelin yan kenarındaki kauçuk sızdırmazlık şeridi, akustik bütünlüğe ulaşmak için duvarı sıkıca kapatabilir.

SSS

1. bir üretici veya ticaret şirketi mısınız?

Biz üretici, ve bu bizim adres: No.39-2, Nanwei Yol, Hailong sokak, Longxi Avenue, Liwan District, Guangdong Eyaleti, çin.

2. hareketli duvar fiyatı nedir?

Mobil duvar sistemimiz özelleştirildi, maliyet alana göre hesaplandı, farklı duvarların kalınlığı ve farklı kaplamaların fiyatı farklı. Bu nedenle, bize yükseklik, genişlik ve bitiş gereksinimleri gibi ayrıntılı boyutlar sağlamanız gerekiyor. Mümkünse, düzen çizimlerinize de ihtiyacımız var.

3. Hareketli bölme akustik mi (ses geçirmez)?

Evet, bizim hareketli duvar sistemi ses geçirmez. Farklı akustik derecelendirmeler elde etmek için farklı akustik malzeme dolgularımız ve çeşitli ses emici panellerimiz var. 65 serisi için 45db'ye, 80 tipi için 48db'ye, 85 tipi 50db'ye, 100 tipi için 50db'ye ulaşabiliriz.

4. Q: nasıl aktif bir bölüm yüklemek için? Tamamlanması zor mu?

Aktif bölümlerimizi kurmak zor değil. Aktif bölümümüz, herhangi bir yer izi gerektirmeyen asılı ray tipi hareketli bir duvardır . Bu nedenle asma ray yapısı çok önemli olacaktır. Nasıl kurulacağını gösteren çok ayrıntılı çizimlerimiz ve videolarımız var, bu nedenle çalışanlarınızın bunları adım adım takip etmesi gerekiyor .

5. Q: örnek sağlamak?

Evet, ve örnek ücretsiz, sadece ekspres teslimat ücreti ödemek tamam.

6. Q: ödeme koşulları nedir?

Konteyner yüklemeden önce T / T tarafından ödenen sipariş ve bakiyeyi onayladıktan sonra mevduat olarak T / T tarafından toplam miktarın% 30 -% 50'si veya görüşte geri çevrilemez L / C.

7. Q: garanti nedir? Sorun olması durumunda ne yaparız?

3 yıl kalite garanti verilmektedir, çerçeve solmayan ne de sıyırma, donanım ve aksesuarları doğru çalışma altında düzgün çalışıyor. Kalite sorunu durumunda, biz uluslararası kurye tarafından değiştirme sağlayacaktır . Stokta mevcut olan yedek parçaların hemen teslim edilmesi ve stoklanmaması durumunda, süre normalde 10-15 gün olan malzeme sipariş süresine bağlı olmalıdır .

Web'i ziyaret etmek ve bizimle iletişime geçmek için çok velcome!

Hareketli duvar katologu ve özel indirimler almak için bize bir soru gönderin!

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Felicity Huang

Tel: +8615989199233

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)