Ana sayfa ÜrünlerKayar Bölme Duvarları

OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler

Sertifika
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler

Çin OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi
OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler Tedarikçi

Büyük resim :  OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: EBUNGE
Model numarası: 65 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Metre kare
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kağıt ambalaj, MDF Çıta kapak köşede
Teslim süresi: 7-28 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10.000 metrekare
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Akustik Oda Bölücüler Malzeme: Melamin ile MDF
renk: Özelleştirilmiş Hizmet: ODM ve OEM
Bitiş: Melamine; Melamin; fabric; kumaş; leather deri paket: Standart Ahşap Kasa
Çerçeve malzemesi: Alüminyum Alaşımlı Profil Yükseklik: 4000 mm
Kalınlığı: 65 mm Genişlik: 500-1230 MM
Boyutu: özelleştirilmiş Avantajı: Zemin izi yok

Ses geçirmez katlanır bölme ziyafet salonu otel için ses geçirmez oda bölme sürgülü duvar bölümü

Ürün Açıklaması:

Bölme Paneli için Teknik Parametre Panel Genişliği 500 ~ 1230mm
Panel yüksekliği 2000 ~ 4000mm
Ses geçirmez 32 ~ 38dB
Operasyon Manuel
çerçeve Alüminyum
Dikey profil İçinde entegre manyetik şerit ve sızdırmazlık kenarları bulunan eloksallı alüminyum profiller
Bitiş seçenekleri Kumaş, kaplama, HPL melamin, vinil, halı, müşterilerin kendi malzemesi, Çıplak kaplama
Temel seçenekler Kontrplak, Alçı, çelik, MDF
maksimum genişlik Sınırsız
Panel ağırlığı 25-40kg / kare
Geçiş kapısı seçimi kapı Tek veya çift kapı
Mühürler Üst Manuel
alt Manuel

Nowadays,the modern trend in building needs more flexibility and convenience to make full use of the space. Günümüzde, binadaki modern eğilim, alanı tam olarak kullanabilmek için daha fazla esnekliğe ve rahatlığa ihtiyaç duymaktadır. Therefore, the most important is that the interior designers need to know this trend and meet this kind of demanding. Bu nedenle, en önemlisi iç mimarların bu eğilimi bilmeleri ve bu tür talepleri karşılamaları gerekiyor. Only when the solution caters to the public that comes successful works, the solution what the designer need is actually soundproof effect and easy to operate.The solution of the designers need is the movable acoustic partition wall. Sadece çözüm, başarılı işler getiren halka hitap ettiğinde, tasarımcının ihtiyaç duyduğu çözüm aslında ses geçirmez bir etki ve kullanımı kolaydır.

OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler

Bizim bölme duvar özellikleri:

1. Maksimum alan kullanımı için ayrı depolanabilen paneller.

2. Zahmetsiz çalışma için çalıştırılabilir üst ve alt contalar.

3. Gelişmiş akustik için alüminyum çerçeve konstrüksiyonu.

4. Sistem çeşitli ses azaltma seviyeleri sunar.

5. Benzersiz parça ve taşıyıcı sistemi sessiz ve kolay kullanım sağlar.

6. Tam esneklik için çok sayıda panel istifleme seçeneği.

7. Üst asılı ve hiçbir kat parça.

8. Geniş yüzey bitirme yelpazesi mevcut olabilir.

OEM Sürgülü Duvar Bölmeleri Ses Geçirmez Katlanır Bölme Ziyafet Salonu Oda Bölücüler

About the movable wall system we produce, it is a hanging system which only have ceiling tracks, no floor tracks so it will not damage the floor or carpet at project site. Ürettiğimiz hareketli duvar sistemi hakkında, sadece tavan raylarına, zemin raylarına sahip olmayan, böylece proje sahasında zemine veya halıya zarar vermeyecek bir asma sistemidir. The biggest feature is that they can divide a big space into 2 or more small rooms. En büyük özelliği, büyük bir alanı 2 veya daha fazla küçük odaya ayırabilmeleridir. When we so not use them, we can park them to the parking zone quickly. Onları kullanmadığımızda, onları hızlı bir şekilde park bölgesine park edebiliriz. As for the operation, we usually use a handle to move and lock the panels. Operasyona gelince, panelleri taşımak ve kilitlemek için genellikle bir tutamak kullanırız. It is so easy that one person can finish the whole operation. Bir kişinin tüm operasyonu bitirmesi çok kolaydır.

As a professional manufacturer, we not only produce, we also design, deliver and have the after-sales service for clients. Profesyonel bir üretici olarak, biz sadece üretmek değil, biz de tasarım, teslim ve müşteriler için satış sonrası servis var. If our clients need installation service, we can also send our techinicians to supervise the installation. Müşterilerimizin kurulum hizmetine ihtiyacı varsa, kurulumu denetlemek için teknisyenlerimizi de gönderebiliriz. In addition, we can also supply free design to every client and we will reply in 12 hours if our clients have any question. Buna ek olarak, biz de her müşteriye ücretsiz tasarım sağlayabilmektedir ve biz 12 saat içinde cevap verecektir müşterilerimizin herhangi bir sorunuz varsa.

SSS

1. Hareketli Bölme Duvar ne için kullanır?
Alanınıza esneklik ve işlevsellik eklemenin yaratıcı yoludur. Yıldız otellere, toplantı odalarına, balo salonlarına, kulüplere, ziyafet salonuna, kongre merkezlerine, çok fonksiyonlu salonlara, eğitim odalarına ve diğer tesislere yoğun bir şekilde uygulanır.
2. bölme duvar ürünleri standart boyutları geliyor Var?
No, actually all of our movable partition wall sizes are supported customized. Hayır, aslında tüm hareketli bölme duvar boyutlarımız özelleştirilmiş olarak desteklenmektedir. The panels move on the ceiling track with no floor track. Paneller taban izi olmadan tavan pistinde hareket eder.
3. Bir bölüm sisteminin kurulması ne kadar sürer?
We will provide a detailed schedule on receipt of the order and keep everything updated regularly on progress. Siparişin alınmasına ilişkin ayrıntılı bir program sunacağız ve her şeyi düzenli olarak güncel tutacağız. The time depends very much on the site and anything which we try to meet wherever possible. Zaman, siteye ve mümkün olan her yerde buluşmaya çalıştığımız her şeye bağlıdır.
4. Bize belirli bir sistemin maliyetinin ilk göstergesini verebilir misiniz?
Yes.we can. Evet yapabiliriz. We would need more information and possibly a site visit and survey before confirming and exact price. Doğrulamadan ve tam fiyat vermeden önce daha fazla bilgiye ve muhtemelen bir saha ziyaretine ve anketine ihtiyacımız olacaktır.
5. Bir mimar veya inşaat müteahhitim olması gerekir mi?
Genellikle sadece site denetim hizmeti sunuyoruz. Zaten başka işler için başka bir yüklenici kullanıyorsanız, sorunsuz bir süreç sağlamak için onlarla birlikte çalışabiliriz.
6. Teknik bilgi veya çizim sağlamam gerekiyor mu?
Yes, we need. Evet, ihtiyacımız var. If you already have technical information or drawing then we can use them to build and install the selected Zaten teknik bilgileriniz veya çizimleriniz varsa, bunları seçili oluşturmak ve kurmak için kullanabiliriz.
Ürün:% s.
7. ürünlerinizi garanti?
Yes,all of our products carry a full 3 Year guarantee,covering all parts and defects. Evet, tüm ürünlerimiz tam 3 Yıl garanti taşıyan, tüm parçaları ve kusurları kapsayan. We can also provide an extended warranty if require and the products are expected to last a lifetime. Ayrıca gerekirse genişletilmiş garanti sağlayabiliriz ve ürünlerin ömür boyu sürmesi beklenir.

 

Web'i ziyaret etmek ve bizimle iletişime geçmek için çok velcome!

Hareketli duvar katologu ve özel indirimler almak için bize bir soru gönderin!

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Felicity Huang

Tel: +8615989199233

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)