Ana sayfa ÜrünlerKatlanır Bölme Duvarları

İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler

Sertifika
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler

Çin İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi
İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler Tedarikçi

Büyük resim :  İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: EBUNGE
Model numarası: 65 mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Metre kare
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton kağıt ambalaj, MDF Çıta kapak köşede
Teslim süresi: 7-28 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10.000 metrekare
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Katlanır Bölme Duvarlar Malzeme: Melamin ile MDF
renk: İsteğe bağlı Hizmet: ODM ve OEM
Bitiş: Melamin kumaş, deri paket: Standart Ahşap Kasa
çerçeve malzemesi: Alüminyum Alaşımlı Profil Yükseklik: 4000 mm
Kalınlık: 65 MM Genişlik: 500-1230 MM
boyut: Özelleştirilmiş Genel kullanım: Ticari Mobilya

Iç sürgülü kapı ses geçirmez otel bölümleri duvar Çin otel katlanır bölümleri

Ürün Açıklaması:

Dizi BG65 BG85 BG100
Panel süspansiyonu Yalnızca üstte asılı
Panel kalınlığı 65mm 85mm 100mm
maksimum yükseklik 4000mm 6000mm 8000mm
Panel genişliği 600-1230mm
Yüz malzemesi 9mm 9mm 12mm
Ses yalıtımı 20-32db RW 30-38db RW 35-45db RW
Ağırlık 20-30 kg / metrekare M 22-35kg / metrekare M 28-40kg / metrekare M
Ray sistemi Tek veya iki nokta
Çerçeve konstrüksiyonu Alüminyum çerçeve
Kaplama malzemeleri Kontrplak, MDF, laminat, melamin, alçıpan, kumaş, deri, yalıtım levhası, yanmaz kurulu, duvar kağıdı, vinil, boyama, vb. (Özelleştirilmiş)

 

 

İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler

 

Uygulamalar:

The partition system provides the perfect solution for storefronts, office conference center, exhibition, classroom and so on where need ro divide a large space. Bölme sistemi, geniş bir alanı bölmek gerektiğinde vitrinler, ofis konferans merkezi, sergi, sınıf vb.İçin mükemmel bir çözüm sunar. The panel is a range of folding wall systems that incorporates two panels (each up to 900 mm wide) that are hinged together to give a flush appearance when closed. Panel, kapatıldığında düz bir görünüm vermek için birbirine menteşelenmiş iki panel (her biri 900 mm genişliğe kadar) içeren katlanabilir duvar sistemleri serisidir.

Folding walls are quick to operate and are available in a range of acoustic ratings from 30db-49db. Katlanır duvarların kullanımı hızlıdır ve 30db-49db'den çeşitli akustik derecelerde mevcuttur. Sound attenuation is achieved by modern manufacturing methods and the unique panel construction that consists of an aluminum frame, particle board cladding and multiple coustic infills. Ses zayıflaması, modern üretim yöntemleri ve alüminyum çerçeve, yonga levha kaplaması ve çoklu kostik dolgulardan oluşan benzersiz panel yapısı ile elde edilir.

Operasyon:

When the operable seals are retracted, panels glide effortlessly and quietly along the unique aluminum overhead ceiling track system (no need for floor guide). Çalıştırılabilir contalar geri çekildiğinde, paneller benzersiz alüminyum tavan tavan ray sistemi boyunca zahmetsizce ve sessizce kayar (zemin kılavuzuna gerek yoktur). Telescopic end panels enable the wall to be locked off to complete the acoustic seal. Teleskopik uç paneller, akustik contayı tamamlamak için duvarın kilitlenmesini sağlar. The track and carrier system provides ease of operation and directional flexibility, allowing panel stacking in countless configuration. Palet ve taşıyıcı sistemi, kullanım kolaylığı ve yön esnekliği sağlayarak sayısız konfigürasyonda panel istiflenmesine izin verir.

 

İç Sürgülü Kapı Ses Geçirmez Otel Bölme Duvarlar Çeşitli Renkler Ile Ziyafet Salonu Için Katlanır Operasyonel Bölmeler

 

Şirket Profili:

Guangdong Bunge Building Decoration Engineering Co.,Ltd is a professional company in manufacturing movable partitions. Guangdong Bunge Bina Dekorasyon Mühendisliği Co, Ltd hareketli bölümleri üretiminde profesyonel bir şirkettir. It also artistically designs and carefully does research and development.(R&D). Aynı zamanda sanatsal tasarım ve araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır. The company has adopted the advance partition technology of USA, Germany and Denmark. Şirket, ABD, Almanya ve Danimarka'nın ileri bölüm teknolojisini benimsemiştir. We have professional staff with more than 10 years' experience in design, production and installation. Tasarım, üretim ve kurulumda 10 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel kadromuz var.

 

1. Hareketli Bölme Duvar ne için kullanır?
Alanınıza esneklik ve işlevsellik eklemenin yaratıcı yoludur. Yıldız otellere, toplantı odalarına, balo salonlarına, kulüplere, ziyafet salonuna, kongre merkezlerine, çok fonksiyonlu salonlara, eğitim odalarına ve diğer tesislere yoğun bir şekilde uygulanır.
2. bölme duvar ürünleri standart boyutları geliyor Var?
No, actually all of our movable partition wall sizes are supported customized. Hayır, aslında tüm hareketli bölme duvar boyutlarımız özelleştirilmiş olarak desteklenmektedir. The panels move on the ceiling track with no floor track. Paneller taban izi olmadan tavan pistinde hareket eder.
3. Bir bölüm sisteminin kurulması ne kadar sürer?
We will provide a detailed schedule on receipt of the order and keep everything updated regularly on progress. Siparişin alınmasına ilişkin ayrıntılı bir program sunacağız ve her şeyi düzenli olarak güncel tutacağız. The time depends very much on the site and anything which we try to meet wherever possible. Zaman, siteye ve mümkün olan her yerde buluşmaya çalıştığımız her şeye bağlıdır.
4. Bize belirli bir sistemin maliyetinin ilk göstergesini verebilir misiniz?
Yes.we can. Evet yapabiliriz. We would need more information and possibly a site visit and survey before confirming and exact price. Doğrulamadan ve tam fiyat vermeden önce daha fazla bilgiye ve muhtemelen bir saha ziyaretine ve anketine ihtiyacımız olacaktır.
5. Bir mimar veya inşaat müteahhitim olması gerekir mi?
Genellikle sadece site denetim hizmeti sunuyoruz. Zaten başka işler için başka bir yüklenici kullanıyorsanız, sorunsuz bir süreç sağlamak için onlarla birlikte çalışabiliriz.
6. Teknik bilgi veya çizim sağlamam gerekiyor mu?
Yes, we need. Evet, ihtiyacımız var. If you already have technical information or drawing then we can use them to build and install the selected Zaten teknik bilgileriniz veya çizimleriniz varsa, bunları seçili oluşturmak ve kurmak için kullanabiliriz.
Ürün:% s.
7. ürünlerinizi garanti?
Yes,all of our products carry a full 3 Year guarantee,covering all parts and defects. Evet, tüm ürünlerimiz tam 3 Yıl garanti taşıyan, tüm parçaları ve kusurları kapsayan. We can also provide an extended warranty if require and the products are expected to last a lifetime. Ayrıca gerekirse genişletilmiş garanti sağlayabiliriz ve ürünlerin ömür boyu sürmesi beklenir.

 

Web'i ziyaret etmek ve bizimle iletişime geçmek için çok velcome!

Hareketli duvar katologu ve özel indirimler almak için bize bir soru gönderin!

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Felicity Huang

Tel: +8615989199233

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)