Ana sayfa ÜrünlerAkustik Oda Bölücüler

Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel

Sertifika
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel

Çin Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel Tedarikçi
Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel Tedarikçi Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel Tedarikçi Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel Tedarikçi Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel Tedarikçi

Büyük resim :  Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: EBUNGE
Model numarası: 65 mm akustik oda bölücüler

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: NO MOQ
Fiyat: 60-119 USD per square meter
Ambalaj bilgileri: karton ambalaj, dört bölüm tarafı MDF çıta, her iki ön yüzünde köpük kurulu.
Teslim süresi: Miktarına göre, ödeme sonra 10 gün içinde sevk.
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Aylık 5000 metrekare
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Akustik oda bölücü Malzeme: Alüminyum çerçeve ve mdf kurulu
Yükseklik: 6 m'den daha az Genişlik: 500-1200 mm
Kalınlık: 85mm fonksiyon: Alan bölme, ses geçirmez
stil: Modern tarz Garanti: 3-5 yıl
Vurgulamak:

sound proof room divider

,

banquet hall room dividers

Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel

Açıklama:

First, how to open a multi-directional screen. İlk olarak, çok yönlü bir ekran nasıl açılır. All operations should be gentle and should pay attention to safety. Tüm işlemler nazik olmalı ve güvenliğe dikkat etmelidir. Facing the screen station, use both hands to grab the screen and pull the screen in the direction of the rails; Ekran istasyonuna bakarken, ekranı tutmak ve ekranı raylar yönünde çekmek için iki elinizi de kullanın; turn the screen in the direction of the rails. ekranı raylar yönünde çevirin. After pushing the screen to its place, fix the screen. Ekranı yerine ittikten sonra ekranı sabitleyin. Tip: When pushing the screen to the intersection, you should pay attention to the direction of the rail, and then gently push the screen along the rail to the position where it should be placed. İpucu: Ekranı kavşağa iterken, rayın yönüne dikkat etmeli ve sonra ekranı ray boyunca yerleştirileceği konuma hafifçe itmelisiniz.

Second, how to fix a multi-directional screen. İkincisi, çok yönlü bir ekran nasıl düzeltilir. With one hand holding the screen, the other hand puts the handle into the hexagonal steel at 1100mm on the side of the screen, grasps the handle and rotates it 180 degrees in the clockwise direction, and the telescopic seal inside the screen pops up to fix the screen. Bir eliyle ekranı tutarken, diğer el kolu ekranın yan tarafında 1100 mm'de altıgen çeliğe koyar, kolu kavrar ve saat yönünde 180 derece döndürür ve ekranın içindeki teleskopik conta düzeltmek için açılır ekran. Insert the handle into the groove on the side of the screen, and pull the handle upwards to open the expansion screen inside the screen to fix the screen. Kolu ekranın yan tarafındaki oluğa yerleştirin ve ekranı sabitlemek için ekranın içindeki genişletme ekranını açmak için kolu yukarı doğru çekin. After the entire group of screens is placed, check whether the screen is straight, whether it is on the same plane as the rails, and if it is not straight, retract the upper and lower expansion seals until the screen is flat. Tüm ekran grubu yerleştirildikten sonra, ekranın düz olup olmadığını, raylarla aynı düzlemde olup olmadığını kontrol edin ve düz değilse, ekran düz olana kadar üst ve alt genleşme contalarını geri çekin.

Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel 0

 

Teknik parametreler:

Dizi BG65 BG85 BG100
Panel süspansiyonu Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı
Ray sistemi Tek veya çift nokta Tek veya çift nokta Tek veya çift nokta
Panel kalınlığı 65mm 80mm / 85mm 100mm
Panel yüksekliği 4000 mm'ye kadar 6000 mm'ye kadar 18000 mm'ye kadar
maksimum yükseklik 4000mm 6000mm 18000mm
Panel genişliği 600-1230mm 600-1230mm 600-1230mm
Çerçeve konstrüksiyonu Alüminyum çerçeve Alüminyum çerçeve Alüminyum çerçeve
Yüz malzemesi 9mm 9mm / 12mm 12mm
Yangın Güvenliği İsteğe bağlı Sınıf I veya O İsteğe bağlı Sınıf I veya O İsteğe bağlı Sınıf I veya O
Dikey profiller Sızdırmazlık profilleri ile alüminyum eloksal Sızdırmazlık profilleri ile alüminyum eloksal Sızdırmazlık profilleri ile alüminyum eloksal
Geri çekilebilir contalar Alüminyum siyah
çift ​​lastik contalar
Çift kauçuk contalı alüminyum siyah Çift kauçuk contalı alüminyum siyah
Contaların çalışması Manuel, birlikte verilir
çalıştırma kolu
Manuel, birlikte verilen çalıştırma koluyla Manuel, birlikte verilen çalıştırma koluyla
Kilitleme Kapıları geçmek için isteğe bağlı kilit Kapıları geçmek için isteğe bağlı kilit Kapıları geçmek için isteğe bağlı kilit
Geçiş kapıları Panelde tek açık veya
iki panelde çift açık
Panelde tek açık veya iki panelde çift açık Panelde tek açık veya iki panelde çift açık
Ses yalıtımı 20-32dB Rw 28-36dB Rw 32-50dB Rw
Ağırlık Yaklaşık 22-35kg / m2 Yaklaşık 25-40kg / m2 Yaklaşık 30-48 kg / metrekare M
Kaplama Malzemesi Kontrplak, MDF, Laminat, Melamin, Alçıpan, Kumaş, Deri, Yalıtım Levhası, Yanmaz tahta, Duvar Kağıdı, Vinil, Boyama, vb.

Kurulum:

(1) Duvarın boyutu: tüm paneller üreticinin önerilerine göre monte edilmelidir.
(2) Kesme: tam bir iş kurulumu için gerekli tüm donanım ve aksesuarlar yüklenici tarafından sağlanacaktır.
(3) Akustik panelleri monte edin: akustik panellerin montajı soldan sağa, yukarıdan aşağıya doğru bir sırayla yapılmalıdır, paneller yerinde sığacak şekilde kesilir, geleneksel ahşap işleme aletleri paneller, eğer paneller ince bir diş masası testeresi kullanılarak kesilirse, çizilmeyi önlemek için paneller yüzleri yukarı bakacak ve herhangi bir yırtılma veya yıpranmayı önlemek için çok daha düşük bir hızda kesilmelidir.
(4) Omurgaya sabitleyin:
Wooden keel fixing using nails, staples, or screws into prefixed timber battens on the walls via the tongue and groove joint. Dil ve oluk eklemi yoluyla duvarlarda önceden kesilmiş ahşap çıtalara çivi, zımba veya vida kullanarak ahşap omurga sabitleme. It also can be fixing by a light steel keel. Ayrıca hafif çelik bir omurga ile sabitlenebilir.

Mdf katlanır kapı hareketli bölme vip oda bölücü ses geçirmez katlanır bölme duvarlar için parça ile otel 1

Sürgülü alüminyum ray sistemi:

For single or paired panels up to 250 kg. 250 kg'a kadar tekli veya çiftli paneller için. One 4-wheeled carrier is provided per panel, each wheel is consists of molded polymer tires on hardened steel ball bearings. Panel başına 4 tekerlekli bir taşıyıcı sağlanır, her tekerlek sertleştirilmiş çelik bilyalı rulmanlarda kalıplanmış polimer lastiklerden oluşur. Resilient mounted body for quiet operation and load distribution.special for center stacking option. Sessiz çalışma ve yük dağıtımı için esnek monteli gövde. Merkez istifleme seçeneği için özel. The usual dimension from the ceiling to the structure is 200 mm. Tavandan yapıya normal boyut 200 mm'dir.

For the Omni-directional panel up to 225 kg. 225 kg'a kadar çok yönlü panel için. Two carriers are provided per panel. Panel başına iki taşıyıcı sağlanır. Each carrier has two horizontal counter-rotating wheels that roll (not slide) in the track. Her taşıyıcının pistte yuvarlanan (kaymayan) iki yatay ters dönen tekerleği vardır. Each wheel has precision ground bearings, encased with POM for quiet operation. Her tekerlek, sessiz çalışma için POM ile kaplı hassas zemin yataklarına sahiptir. Carriers easily negotiate square or angled corners without switches. Taşıyıcılar, anahtarlar olmadan kare veya açılı köşeleri kolayca görüşür. The usual dimension from the ceiling to the structure is 200 mm. Tavandan yapıya normal boyut 200 mm'dir.

 

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Fay Huang

Tel: +8613926191277

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)