Ana sayfa ÜrünlerAkustik Bölme Duvar

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü

Sertifika
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü

Çin Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü Tedarikçi
Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü Tedarikçi Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü Tedarikçi Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü Tedarikçi Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü Tedarikçi

Büyük resim :  Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Bunge
Model numarası: 65mm hareketli duvar

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: NO MOQ
Fiyat: USD 75-95/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton paket, ahşap Kutu
Teslim süresi: Ödeme sonra 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union
Yetenek temini: Aylık 5.000 Metrekare
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Akustik Bölme Duvar Malzeme: ahşap
ses geçirmez: 25-55 db renk: Özelleştirilmiş
stil: Özelleştirilmiş Kalınlık: 65 MM
Vurgulamak:

acoustic operable partitions

,

movable acoustic partition walls

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü

 

BUNGE Hareketli Bölme Duvar Açıklaması:

The movable partitions consist of a series of concave/convex profile interlocking flat panels and the fast set retractable top and bottom seals ,its provide excellent acoustic insulation property of from STC-32 to 53 in laboratory setting . Hareketli bölmeler, bir dizi içbükey / dışbükey profil kilitli düz panellerden ve hızlı ayarlanabilen geri çekilebilir üst ve alt contalardan oluşur, laboratuvar ortamında STC-32'den 53'e kadar mükemmel akustik yalıtım özelliği sağlar. Its high performance per dollar value and the easiest in-field operation makes it very suitable for restaurant , schools , office , religion , hospitals , shopping arcades and many other indoor applications product. Dolar değeri başına yüksek performansı ve en kolay saha içi operasyonu, restoran, okullar, ofis, din, hastaneler, alışveriş pasajları ve diğer birçok iç mekan uygulama ürünü için çok uygundur.

 

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü 0

 

Dizi BG 65 85 BG BG100
Panel desteği Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı
Panel kalınlığı 65 mm 85 mm 100 mm
maksimum yükseklik 4000 mm 6000 mm 8000 mm
Panel genişliği 600-1230 mm 600-1230 mm 600-1230 mm
Yüz malzemesi 9 mm 9 mm 12 mm
Geçiş kapıları Tek Kapı veya Çift Kapı
Ses yalıtımı 20-32 db 28-36 db 40-50 db
Kaplama Malzemesi Kontrplak / MDF / Laminat / Melamin / Alçı
Tahta / Kumaş / Yalıtım / Yanmaz / Duvar Kağıdı / Vinil / Boyama / vb, (Özelleştirilmiş)

 

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü 1

 

Operasyon:

Movable Partitions is in top supported system without floor track, manually operated panels stacked in an area nominated in the plans. Hareketli Bölmeler, zemin izi olmayan, planlarda aday gösterilen bir alanda istiflenmiş manuel olarak çalıştırılan paneller olmadan en iyi desteklenen sistemdedir. When closed, the operable wall shall provide a complete sound retardant barrier. Kapatıldığında, çalıştırılabilir duvar tam bir ses geciktirici bariyer sağlamalıdır.

 

Izlemek: The tracks are made from extruded 6063 – T6 anodized aluminum. Paletler ekstrüde edilmiş 6063 - T6 eloksallı alüminyumdan yapılmıştır. The track housing shall utilize grooves and interlocking steel pins for positive alignment of adjacent track sections, and shall be reinforced overhead by drop rod brackets. Palet gövdesi, bitişik palet bölümlerinin pozitif hizalanması için oluklar ve birbirine kenetlenen çelik pimler kullanacak ve baş üstü çubuk destekleri ile takviye edilecektir. Aluminum track housing shall include an integral nut slot to accept a hardened square nut for attaching each drop rod bracket to the top of the track. Alüminyum ray muhafazası, her bir damla çubuğu braketini rayın üstüne takmak için sertleştirilmiş bir kare somunu kabul etmek için entegre bir somun yuvası içermelidir.

 

 

Alüminyum Döşeme: Panel kaplamalar standart seri olacak ve 6063 - T6 Eloksallı Alüminyum ile kaplanmış 15mm kalınlığında açık Alüminyum kaplamalar kullanılacaktır.

 

Paneller:

The Panels will be made from 9mm and 12 mm MDF boards and shall be 65mm 85mm and 100 mm thicknes, made to the appropriate acoustic rating and structural backing and mounted in full perimeter extruded aluminum frames with interlocking corner construction . Paneller 9 mm ve 12 mm MDF levhalardan yapılacak ve 65mm 85mm ve 100 mm kalınlığında, uygun akustik derecelendirmeye ve yapısal desteğe göre yapılacak ve birbirine kenetlenen köşe yapısına sahip tam çevre ekstrüde alüminyum çerçevelere monte edilecektir. The panel surface ca be customized. Panel yüzeyi özelleştirilebilir.

 

Hakkımızda

Guangdong Bunge Building Material Industrial Co.,Ltd is a professional company in manufacturing Movable Partition Walls System. Guangdong Bunge İnşaat Malzemesi Industrial Co, Ltd Hareketli Bölme Duvarlar Sistemi üretiminde profesyonel bir şirkettir. We are the real manufacturer, we have our own factory and showroom in Guangzhou, China, which covers an area over 3000 m2. Biz gerçek üretici, biz kendi fabrika ve Guangzhou, Çin, showroom 3000 m2 üzerinde bir alanı kaplamaktadır. And we have around 10 years experience in it. Ve biz yaklaşık 10 yıllık deneyim var.

 

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü 2

 

As a professional manufacturer, we not only produce, we also design, deliver and have the after-sales service for clients. Profesyonel bir üretici olarak, biz sadece üretmek değil, biz de tasarım, teslim ve müşteriler için satış sonrası servis var. If the client need installation service, we also can send our technicians to supervise the installation. Müşteri kurulum servisine ihtiyaç duyarsa, kurulumu denetlemek için teknisyenlerimizi de gönderebiliriz. In addition, we also can supply Free design to every client and we will reply in 12 hours if the clients have any questions. Buna ek olarak, biz de her müşteriye Ücretsiz tasarım sağlayabilmektedir ve biz herhangi bir sorunuz varsa 12 saat içinde cevap verecektir.

Ofis Toplantısı için Kullanılabilir Hareketli Akustik Bölme Duvar Esnek Oda Bölücü 3

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Andrea Zhang

Tel: +8613602792129

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)