Ana sayfa ÜrünlerHareketli bölme duvar

Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları

Sertifika
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları

Çin Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları Tedarikçi
Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları Tedarikçi Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları Tedarikçi Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları Tedarikçi Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları Tedarikçi

Büyük resim :  Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Bunge
Model numarası: 65mm hareketli duvar

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 metrekare
Fiyat: USD 75-95/ Square Meter
Ambalaj bilgileri: Karton paketi, kağıt paketi
Teslim süresi: Peşinatınızı aldıktan sonra 10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union
Yetenek temini: Aylık 5.000 Metrekare
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Hareketli Bölme Duvar Malzeme: Alüminyum + ahşap
renk: Özelleştirilmiş stil: Özelleştirilmiş
avantaj: Asma sistemi Adedi: NO MOQ
Vurgulamak:

movable walls on wheels

,

movable partitions systems

Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları

 

Bir bölme duvarını ses yalıtmanın en iyi yolu-BUNGE'i seçin

As a manufacturing company that has been operating for many years, we will be happy to provide you with a complete range of products and services. Uzun yıllardır faaliyet gösteren bir imalat şirketi olarak size eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktan mutluluk duyacağız. Especially in the design, materials, technology, production, installation and other aspects of strict quality control. Özellikle tasarım, malzeme, teknoloji, üretim, kurulum ve sıkı kalite kontrolün diğer yönleri.

Şirket vaat ediyor: Bu ürün üç yıl ücretsiz ve ömür boyu bakım garantisi altındadır.

 

Kendi bölme duvarınızı nasıl oluşturabilirsiniz?
BUNGE will include beautiful, lightweight, high-strength, heat-insulating, sound-proof, flame-retardant, moisture-proof, anti-static, smooth and easy to clean, strong combination, convenient construction and so on. BUNGE, güzel, hafif, yüksek mukavemetli, ısı yalıtımlı, ses geçirmez, alev geciktirici, neme dayanıklı, anti-statik, pürüzsüz ve kolay temizlenebilir, güçlü kombinasyon, uygun yapı vb. Among them, the density double-sided plastic plate partition and the sandwich color plate partition are currently being promoted and applied in the clean and sterile plant, and the indoor environment is cleaned to achieve certain results. Bunlar arasında, yoğunluk çift taraflı plastik plaka bölümü ve sandviç renkli plaka bölümü şu anda temiz ve steril tesiste tanıtılıp uygulanmakta ve belirli sonuçlar elde etmek için iç ortam temizlenmektedir.

 

Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları 0

 

Dizi BG 65 85 BG BG100
Panel desteği Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı Yalnızca üstte asılı
Panel kalınlığı 65 mm 85 mm 100 mm
maksimum yükseklik 4000 mm 6000 mm 8000 mm
Panel genişliği 600-1230 mm 600-1230 mm 600-1230 mm
Yüz malzemesi 9 mm 9 mm 12 mm
Geçiş kapıları Tek Kapı veya Çift Kapı
Ses yalıtımı 20-32 db 28-36 db 40-50 db
Kaplama Malzemesi Kontrplak / MDF / Laminat / Melamin / Alçı
Tahta / Kumaş / Yalıtım / Yanmaz / Duvar Kağıdı / Vinil / Boyama / vb, (Özelleştirilmiş)

 

Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları 1

 

Uygulama:

Otel ziyafet salonları, toplantı odaları, sergi salonları, konferans salonları, Uluslararası Kongre Merkezleri, KTV'ler, lüks restoranlar, ofis binaları, okullar, hastaneler ve diğerleri için dekoratif bölme duvar tasarımı.

 

Hakkımızda

Guangdong Bunge Building Material Industrial Co.,Ltd is a professional company in manufacturing Movable Partition Walls System. Guangdong Bunge İnşaat Malzemesi Industrial Co, Ltd Hareketli Bölme Duvarlar Sistemi üretiminde profesyonel bir şirkettir. We are the real manufacturer, we have our own factory and showroom in Guangzhou, China, which covers an area over 3000 m2. Biz gerçek üretici, biz kendi fabrika ve Guangzhou, Çin, showroom 3000 m2 üzerinde bir alanı kaplamaktadır. And we have around 10 years experience in it. Ve biz yaklaşık 10 yıllık deneyim var. There is a ultra-high system sample in our factory, over 8 meters. Fabrikamızda 8 metreden fazla ultra yüksek sistem örneği bulunmaktadır. Every client who came to our factory was amazing in it. Fabrikamıza gelen her müşteri inanılmazdı. BUNGE Factory is always providing the clients with nice quality and competitive price movable wall system , and we are so strict to inspect the quality before delivering. BUNGE Fabrikası her zaman güzel kalite ve rekabetçi fiyat hareketli duvar sistemi ile müşterilerine sunmaktadır ve biz teslim etmeden önce kalitesini incelemek için çok sıkı. So far, we have exported to USA, Australia Uganda, Lebanon, Sri-Lanka, Saudi Arabia, Philippines and many other countries. Şimdiye kadar ABD, Avustralya Uganda, Lübnan, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Filipinler ve diğer birçok ülkeye ihracat yaptık.

 

 

 

Ofis Toplantı Salonu İçin Özelleştirilmiş Melamin Malzeme Hareketli Bölme Duvarları 2

 

 

As a professional manufacturer, we not only produce, we also design, deliver and have the after-sales service for clients. Profesyonel bir üretici olarak, biz sadece üretmek değil, biz de tasarım, teslim ve müşteriler için satış sonrası servis var. If the client need installation service, we also can send our technicians to supervise the installation. Müşteri kurulum servisine ihtiyaç duyarsa, kurulumu denetlemek için teknisyenlerimizi de gönderebiliriz. In addition, we also can supply Free design to every client and we will reply in 12 hours if the clients have any questions. Buna ek olarak, biz de her müşteriye Ücretsiz tasarım sağlayabilmektedir ve biz herhangi bir sorunuz varsa 12 saat içinde cevap verecektir.

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Andrea Zhang

Tel: +8613602792129

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)