Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi

Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd
Bunge Bölüm Takımı BUNGE FABRİKASI YILLIK KUTLAMA Bunge Bölüm Takımı Bunge Bölüm Takımı Bunge Bölüm Takımı Bunge Bölüm Takımı Bunge Bölüm Takımı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BUNGE
No. Çalışanları : 50~80
Yıllık satış : 5,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%

Bizim avantaj hizmeti

1. Müşterilerimiz için teknolojik ve yenilikçi ürünlerimizi sağlayan kendi geliştirme ve tasarım ekibimiz var.

2. bazı ürünler hakkında herhangi bir yeni fikir var herhangi bir müşteri için, sadece bize bildirin, sizin fikrinize göre ürünlerin benzersiz bir tasarım sağlar.

3. Bazı ürünlerin örneklerini bize gönderen herhangi bir müşteri için, örneklere göre daha iyi olanları tasarlayıp geliştireceğiz.

4. Her müşteri için, ürünleri için en uygun malzemeyi ve yenilikçi malzemeyi seçeceğiz.

5. Biz onlar için örnek yapmak için herhangi bir müşterinin tasarımına göre yapabilirsiniz.

6. Biz üretim fabrikası, bu yüzden seri üretim yeteneğine sahibiz.

Dünya standartlarında servis

Bunge'nin kalite standartları hiç bulunmamaktadır, ancak bölme sisteminizin onarımına ihtiyaç duyması durumunda eğitimli temsilcilerimiz hızlı ve profesyonel bir şekilde onarımlar yapacaktır. Bunge, bölme endüstrisinde en büyük eğitimli ve yetkili servis profesyonelleri ağına sahiptir. Tesisinizin bulunduğu yer ya da sahip olduğunuz marka ne olursa olsun Bunge size hizmet verebilir.

Bunge teknisyenleri, Bunge tarafından imal edilen herhangi bir çalıştırılabilir bölme veya akordeon kapısını servis veya tamir etme yetkisine sahiptir. Yetkili Bunge servis temsilcileri sürekli eğitim alır ve en son ürün değişikliklerine erişebilir. Sadece çalışabilir duvarlarınızı yenilemezler; Onları geliştirir.

Bakım Anlaşmaları

Çalışma ekiplerimiz ve satış ekiplerimiz, dünyanın her yerinden satılan ürünümüz için hızlı ve yüksek verim satış sonrası hizmeti garanti edebilir.

Bunge, ürünlerin ürün aksesuarlarını talep edebilecek parçaları için eksiksiz bir tedarik sistemine sahiptir.

Tüm hareketli ekipmanın ömrünü uzatmak ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak için rutin bakım gerekir. Bunge’nın yetkili servis teknisyenlerinden rutin olarak, yatırımınızı korumak ve yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için şiddetle tavsiye edilir. Bu özellikle toplantı odalarından, balo salonlarından ve ziyafet salonlarından gelen gelirlere dayanan tesisler için önemlidir.

Bakım Anlaşmanız olduğunda, tesisinize uygun olduğunda rutin bakım planlanabilir. Düzenli kontroller, ciddi sorunların gelişmesini ve zaman zaman acil durum onarımlarına neden olabilir. Bunge temsilciniz, bir bakım anlaşmasının faydalarını ve maliyetlerini sizinle tartışmaktan memnuniyet duyacaktır.

İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Buffy

Tel: 86-20-81718567-15899953127

Faks: 86-20-81717767

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)