Ana sayfa Haberler

Bunge Bölme Duvar Bilgisi

Sertifika
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Çin Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Bunge Bölme Duvar Bilgisi
hakkında en son şirket haberleri Bunge Bölme Duvar Bilgisi

Movable partition walls are a form of temporary walls which serve to divide a large space into 2 or more small rooms in place of permanent walls. Hareketli bölme duvarları, geniş bir alanı kalıcı duvarlar yerine 2 veya daha fazla küçük odaya bölmeye hizmet eden geçici duvarlardır. The panels can be set out as a wall with sound insulation function. Paneller ses yalıtım fonksiyonuna sahip bir duvar olarak yerleştirilebilir. When you are in need of a large space, just store the panels away. Geniş bir alana ihtiyacınız olduğunda, panelleri uzakta saklayın. The operation of movable partition is really easy which benefits people's life a lot. Hareketli bölümün çalışması gerçekten kolaydır, bu da insanların hayatına çok yarar sağlar.

1. Alan Yönetimi

Hareketli duvarlarotel ziyafet salonu, toplantı odası, sergi salonu, konferans salonu, Uluslararası kongre merkezi, KTV, lüks restoranlar, ofis binası, okul, hastaneler ve diğerleri dahil olmak üzere birçok çevre için etkili bir alan çözümü sunar.

2. Akıllı alan kullanımı

Movable partition walls can be applied in interior space which can help you divide a large space into several small rooms for different fuction. Hareketli bölme duvarları, geniş bir alanı farklı işlevler için birkaç küçük odaya bölmenize yardımcı olabilecek iç mekanlara uygulanabilir. Afterall, the movable partition walls can help us create the utmost utilisation of our space. Daha sonra, hareketli bölme duvarları alanımızdan azami faydalanmamıza yardımcı olabilir.

3. Akustik

The movable partition wall series is the highest specification range of fully operable, individual-panel partition system. Hareketli bölme duvar serisi, tamamen çalıştırılabilir, bireysel panelli bölme sisteminin en yüksek özellik aralığıdır. Acoustic insulation of up to 55db noise reduction is achieved with a combination of operable top and bottom seals, high performance multiple infills and a panel assembly design that allows an acoustic break between the frame and outer layer. 55db'ye kadar gürültü azaltma ses yalıtımı, çalıştırılabilir üst ve alt contalar, yüksek performanslı çoklu dolgular ve çerçeve ile dış katman arasında akustik bir kırılma sağlayan bir panel montaj tasarımı ile elde edilir.

4. Kullanım

We apply hanging system in the design of our movable partition. Hareketli bölümümüzün tasarımında asma sistemi uyguluyoruz. There is no floor track which ensures our partition free of dirt and obstruction. Bölmemizin kir ve engelden arındırılmasını sağlayan zemin izi yoktur. This system also ensures the easy operation of our partition. Bu sistem ayrıca bölümümüzün kolay çalışmasını sağlar. You just need to push the partition slightly and the panels will move along the ceiling track smoothly. Bölmeyi hafifçe itmeniz yeterlidir ve paneller tavan izi boyunca sorunsuz bir şekilde hareket eder.

5.Finishes

Alt panel, bitmemiş yüz olan MDF veya kontrplaktır.

Duvar kağıdı, boya vb.Gibi sitede dekorasyon yapabilirsiniz.

Ayrıca ürüne melamin, suni ahşap, dokuma kumaş ve deri gibi bitmiş yüz sağlayabilir.

Şık kumaş veya deri kılıflarımız arasından seçim yapın ve yumuşak / sert bir yüzeye sahip olma seçeneğine sahip olun.

Cam klips veya alüminyum çerçeve paneli için cam bölme de sağlayabiliriz

hakkında en son şirket haberleri Bunge Bölme Duvar Bilgisi  0

Pub Zaman : 2020-04-30 09:11:06 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Buffy

Tel: 86 15899953127

Faks: 86-20-81717767

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)