Ana sayfa Haberler

Ofis yüksek bölümleri nedir?

Sertifika
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
iyi kalite Hareketli bölme duvar satış için
Müşteri yorumları
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Ofis yüksek bölümleri nedir?

Ofis yüksek bölümleri nedir?

Ofis yüksek bölümü nedir? Ofis yüksek bölmesine alüminyum alaşımlı bölme duvarı, ofis kabinleri ve sabit bölme duvarları da denir. Alanı ayırabilen bir tür bölümdür. Profesyonel ofis yüksek bölümü sadece alan ayırma işlevini gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda aydınlatma, ses yalıtımı, yangından korunma, çevre koruma, kolay kurulum, yeniden kullanılabilir ve seri üretim açısından geleneksel bölme duvarından daha üstündür.

İki tür ofis yüksek bölme vardır: biri ahşap diğeri cam bölme. Standart kalınlık 83 mm'dir. Alüminyum alaşımlı profil yapısı ve temperli çift camlı camın yanı sıra ayarlanabilir jaluziyi benimser.

Ofis yüksek bölümleri yalnızca ofislerde değil. Ayrıca fuar salonlarında, sergi, büyük ve orta ölçekli konferans salonlarında, çok fonksiyonlu salonlarda, yıldız otellerde, iş ofislerinde, üst düzey villalarda, üniversitelerde, bankalarda, hastanelerde ve ofislerde yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Sadece mevcut seri üretim üreticileri ofis dekorasyon pazarını en yakından izliyorlar, bu yüzden insanlar toplu olarak bu ofis kabinlerine yüksek ofis bölümleri olarak atıfta bulunmaya alışkınlar.

Ofis yüksek bölümlerinin birçok yüzeyi vardır. Geleneksel yüksek bölmeler alçı duvarları ve melamin levhaları içerir. Şu anda, üç katmanlı tek katmanlı cam, çift katmanlı cam ve buzlu cam vardır. Genel görünüm güzel ve zariftir. Ofis yüksek bölümü mükemmel işleme teknolojisine ve yapısal performansa sahiptir, bağımsız yapısal bileşenler kurulum, bakım, demontaj, yeniden kullanımı daha verimli hale getirir ve iyi ses yalıtımı ve yangın koruma performansına sahiptir.

Pub Zaman : 2020-01-17 11:08:07 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Buffy

Tel: 86 15899953127

Faks: 86-20-81717767

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)