Ofis bölme duvarları gürültüyü azaltmanıza yardımcı olabilir.

April 23, 2021

hakkında en son şirket haberleri Ofis bölme duvarları gürültüyü azaltmanıza yardımcı olabilir.

Ofis bölme duvarları gürültüyü azaltmanıza yardımcı olabilir.

 

 

Bildiğimiz gibi, şehirlerin sesleri insanların işitmesine büyük zarar verecek kadar yüksek.Yirmi kişiden birinde işitme kaybı var.Nüfus arttıkça gürültü de arttığından, tüm dünyada durum her zaman daha da kötüye gidiyor.Makinelerin gelişmesiyle birlikte gürültü de 20. yüzyılda büyük ölçüde artmıştır.Gürültülü uçaklar, kamyonlar ve elektrikli aletlerle çevrili yaşıyoruz.

 

İş yerinde veya hayatta, herkes sessiz bir ortam ister.Gürültü çok yüksekse, insanların dikkatini etkileyecek ve çalışmaya elverişli olmayacaktır.Özellikle konferans odalarının daha sessiz olması gerekir.Birçok ofis binası, alanı bölmek için bölmeler kullanır, çünkü ofis bölmesi bunlara gelen gürültüyü azaltabilir.Ofiste gürültü iletimini en iyi ne tür ofis bölmeleri engelleyebilir?

 

Örneğin, ofis bölme duvarları için alüminyum ve ses yalıtımlı cam yünü malzeme kombinasyonu kullanmak çok güçlü bir ses yalıtım etkisine sahip olacaktır.Gürültüyü azaltmak istiyorsanız, tavana ses emici bir sistem bile kurabilirsiniz, böylece işinizi etkileyen çok fazla gürültü konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

Kısacası, ofiste sessiz bir ortamın olmaması, kurumsal çalışanların çalışma ve çalışma verimliliğini ve kalitesini etkileyecektir.Sessiz ve rahat bir ofis ortamı yaratmak istiyorsak ofis bölme duvarı kullanmayı deneyebiliriz.Kurulumdan sonra ofis daha esnek hale gelmekle kalmaz, ofis ortamı da daha rahat ve sessiz olur.

 

Bununla ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: bunge03@gzbunge.com veya 0086 13928983277 (whatsapp & wechat)

hakkında en son şirket haberleri Ofis bölme duvarları gürültüyü azaltmanıza yardımcı olabilir.  0