Hareketli duvar bölmesi ne tür malzemeden yapılmıştır?

April 16, 2021

hakkında en son şirket haberleri Hareketli duvar bölmesi ne tür malzemeden yapılmıştır?

Hareketli duvar bölmesi ne tür malzemeden yapılmıştır?

 

 

Hareketli duvar bölmesi genellikle alüminyum paletler, asılı tekerlek, alüminyum alaşımlı çerçeve, üst ve alt profil, ses yalıtım malzemesi, farklı yüzey, teleskopik mekanizma, tutamak vb.

 

1. Alüminyum parçalar: EBUNGE hareketli duvar bölme alüminyum parça, eloksal işleminden sonra alüminyum alaşım 6063-T6'dan ekstrüde edilir.Eloksaldan sonra alüminyum alaşımlı palet, rayı sadece mükemmel bir şekilde bağlamakla kalmaz, aynı zamanda hareketli bölme için güvenli, sağlam, korozyona dayanıklı ve dayanıklı bir çalışma ortamı sağlar.

 

2. Asma tekerleği: Bir katı bölmenin tüm kaldırma tekerlekleri için ithal rulmanlar kullanılır ve vida mukavemeti 8.8'in üzerindedir.Asılı tekerleğin dış tutkalı, Amerikan DuPont saigang'dan ithal edilen POM malzemeden yapılmıştır ve bu, hareketli bölümün kullanım deneyimini ve dayanıklılığını büyük ölçüde geliştirir.

 

3. Alüminyum alaşımlı çerçeve: Yüksek kaliteli 6063-T6 alüminyum malzemeden yapılmıştır.Ahşap yapı ile karşılaştırıldığında alüminyum salma yapısı daha sağlamdır.Aynı zamanda her bölmenin iç yapısı daha güçlü ve çevre dostudur.

 

4. Üst ve alt profil: Hareketli bölmenin üst ve alt profilinde, ses yalıtım şeritlerinin yenilikçi montajı, zemin ve tavan ile sızdırmazlık performansını büyük ölçüde iyileştirir ve ses yalıtım katsayısı her açıdan iyileştirilir.

 

5. Ses yalıtım malzemesi: Yalnızca hafiflik ve yanma desteği avantajlarına sahip olmayan, aynı zamanda hareketli duvar bölmesinin ses yalıtım katsayısını büyük ölçüde artıran yüksek emme katsayısına sahip olan yüksek yoğunluklu cam yünü benimsenmiştir.

 

6. Farklı yüzeyler: Hareketli duvar bölmesi için MDF veya Kontrplak (çıplak yüzey), melamin veya laminat (en uygun maliyetli ve temizlenmesi çok kolay), deri veya kumaş (yumuşak ve sert kapak gibi) birçok farklı yüzey vardır. mevcut), ayna, HPL, yazı tahtası vb.

 

7. Teleskopik mekanizma: Her panelin içinde teleskopik mekanizma olacak, paneli çalıştırdığınızda mekanizma yukarı aşağı hareket edecek, boşluk 22.5 -32 mm civarındadır.Yani hareketli duvar bölmesi bir sızdırmazlık sistemidir, yukarı ve aşağı arasında boşluk yoktur.

 

8. Kulp: Kulp, kapı anahtarına benzer.Hareketli duvar bölme panelini hareket ettirmek ve kilitlemek için sadece kolu kullanıyoruz.

 

Günümüzde hareketli duvar bölmesi otel ziyafet salonu, kongre merkezi, ofis konferans salonu, eğitim odası, stüdyo, kilise, müze vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha fazla ayrıntı için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.